Sunteți interesat de ele OFERTE? Economisiți cu cupoanele noastre WhatsApp o telegramă!

Învață să cânți la chitară într-un mod inteligent cu chitară inteligentă Poputar T1

Deoarece pandemia Coronavirus a forțat miliarde de oameni să rămână în interior, mulți utilizatori au profitat de timpul disponibil pentru a-și încerca mâna la hobby-uri sau pentru a învăța pur și simplu ceva nou, cum ar fi să cânte la un instrument muzical.

Printre cele mai populare instrumente găsim chitara, pe care Xiaomi, prin companiile sale de satelit, a reușit să o transforme într-un mod inteligent, facilitând utilizatorului să învețe să cânte la acest instrument. Deci, hai să vorbim astăzi despre chitara inteligentă Poputar T1, aparent cu un aspect tradițional, dar care ascunde de fapt o serie de funcții inteligente pe care nu ne-am fi imaginat-o niciodată să le vedem pe un obiect muzical.

chitară

Începe de la integrarea unui modul Bluetooth pentru conectarea cu aplicația însoțitoare, dar mai ales de mânerul care include o serie de LED-uri pentru a vă ghida în învățarea instrumentului muzical. La fiecare piuliță a gâtului există LED-uri care ajung până la maximum 6 care identifică coarda și deci nota relativă, un adevărat ghid ușor de urmat pentru a ști ce coardă de smuls, făcând învățarea muzicală mai ușoară și mai eficientă.

Învață să cânți la chitară într-un mod inteligent cu chitară inteligentă Poputar T1

Așa cum am menționat anterior, totul este completat cu ajutorul unei aplicații care introduce treptat utilizatorul să învețe să cânte la chitara inteligentă, oferind o serie de exerciții, mici partituri muzicale, promițând că va dura doar 5 minute pentru a prelua controlul complet al instrument.

Videoclipul de mai sus ne arată chitară inteligentă Poputar T1 și aplicația sa în acțiune, subliniind modul distractiv în care utilizatorul va învăța să cânte la chitară într-un mod din ce în ce mai profesional. Rămâne faptul că produsul poate fi folosit ca o chitară obișnuită și, prin urmare, poate fi dus la petreceri și la focuri pentru a însufleți serile în compania prietenilor.

O idee de cadou drăguță și inteligentă de oferit sau poate unui copil sau oricui dorește să înceapă să cânte la cel mai frumos instrument muzical din toate timpurile. Deci, dacă sunteți interesat să cumpărați, vă las toate referințele cazului:

⭐️BUN BANG
🎸Poputar T1 36 inch LED Smart Guitar App BT5.0 la 150 € din depozitul din Europa
💰 Cupon: BGfdb410
Compra➡️https://xiaomi.today/3a6hqpH
🇪🇺Transport gratuit cu linie prioritară la UE (fără vamă)✈️

Emanuele Iafulla
Emanuele Iafulla

Nerd, Geek, Netizen, termeni care nu îmi aparțin. Pur și simplu, iubitor de tehnologie și provocator, cum face Xiaomi cu produsele sale. Calitate ridicată la prețuri corecte, o adevărată provocare pentru celelalte branduri celebre.

subscrie
notifica
oaspete

1 Comentariu
cei mai mulți au votat
mai noi Cele mai vechi
Feedback-uri în linie
Vezi toate comentariile
Massimo Vasone
Massimo Vasone
de ani în urmă 2

Imi poate spune cineva daca aceasta este o chitara acustica sau o chitara clasica? Ce spuneți că este o jucărie? Sau un instrument pentru a începe ??

XiaomiToday.it
logo