Sunteți interesat de ele OFERTE? Economisiți cu cupoanele noastre WhatsApp o telegramă!

Xiaomi prezintă cea mai puternică periuță de dinți fără perie: Electric Toothbrush T700

Periuta de dinti electrica Xiaomi T700 era numele perie a brandului despre care am vorbit în exclusivitate la sfârșitul lunii ianuarie trecut. În cadrul unui portal de certificare italian am aflat despre lansarea iminentă a cea mai puternică periuță de dinți brushless niciodată produs de compania chineză. Și iată că Site-ul oficial il prezinta astazi, inainte de a-l lansa pe piata. Nu știm când va debuta efectiv dispozitivul de igienă bucală în magazin, dar, fără îndoială, lansarea este aproape. Dar să-i vedem caracteristicile.

Xiaomi Electric Toothbrush T700 este noua periuță de dinți a mărcii. A fost prezentat pe site-ul oficial: iată detaliile în detaliu

Periuța de dinți Periuta de dinti electrica Xiaomi T700 este echipata cu un puternic motor cu levitație magnetică, capabil să realizeze 39.600 rotații pe minut. De asemenea, oferă mai multe funcții inteligente pentru curățare și igiena orală. Dimensiuni compacte, egale cu 27 x 255 mm chiar daca greutatea nu este continuta (220 grame). Acest lucru ar putea duce la o ergonomie precară și la utilizarea periuței de dinți, dar merge mai departe nu lipsește Certificare IPX7 să-l folosești chiar și la duș sau să-l cureți direct sub jet de apă.

periuta de dinti electrica xiaomi t700 oficial: cea mai puternica periuta de dinti electrica xiaomi

O caracteristică demnă de remarcat este practic Ecran LED, prin care putem vizualiza starea de întreținere a capului, încărcarea rămasă a bateriei și vizualizarea unui scor după fiecare sesiune de curățare. Dar lucrul „drăguț” este că putem personalizați designul afișajului, atât prin imagini preîncărcate, cât și prin crearea propriului avatar pentru fiecare utilizator înregistrat la aplicația însoțitoare. Din punct de vedere al autonomiei baterie de la 1050 mAh este capabil să ofere până la o lună de utilizare.

periuta de dinti electrica xiaomi t700 oficial: cea mai puternica periuta de dinti electrica xiaomi

Rețineți că împreună cu Periuța de dinți electrică Xiaomi T700 capete de schimb. Asta înseamnă că la lansare le vom putea cumpăra și pe acelea fără teamă de a rămâne fără. De multe ori de fapt, teama de a cumpăra un astfel de produs derivă tocmai din dificultate de a găsi accesoriile. Compania subliniază că perii Sunt DuPont Staclean Brush wire. Acestea sunt special concepute pentru dinții sensibili. De fapt, vom gasi peri moi si neiritanti care patrund larg in golul gingiilor pentru a curata petele de pe dinti.

În sfârșit, bateria este de 1050 mAh și permite aautonomie de 24 de zile cu utilizare normală. Încărcarea poate avea loc și în modul fără fir datorita bazei care vine furnizata.

La oferta pe Amazon

63,68 €
disponibil
3 noi de la 63,68 €
până la 28 aprilie 2024 10:14
Amazon.it
Ultima actualizare pe 28 aprilie 2024 10:14
Gianluca Cobucci
Gianluca Cobucci

Pasionat de cod, limbi și limbi, interfețe om-mașină. Tot ceea ce este evoluția tehnologică mă interesează. Încerc să-mi divulg pasiunea cu cea mai mare claritate, bazându-mă pe surse de încredere și nu „pe prima trecere”.

subscrie
notifica
oaspete

0 comentarii
Feedback-uri în linie
Vezi toate comentariile
XiaomiToday.it
logo